iQos Heets sigara çeşitleri neler?

IQOS 3 MULTI Kit
IQOS 3 MULTI Kit
IQOS 3 MULTI Kit

IQOS cihazları Philip Morris International tarafından üretilmiştir. İlk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunulmuştur. Sigarada bulunan zararlı maddelerin tütünün yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS sigarayı yakmadan ısıtarak ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olduğu ve zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği beliriliyor.

IQOS orjinal cihazları, sigara içenler ile bırakmak isteyenler için son teknolojiyle hazırlanmıştır. Cihazların son derece güvenli olduğu üretici tarafından belirtilmektedir. iqos holder cihazı

Orjinal iQos cihaz modelleri, iQos Heets sigara çeşitleri neler; IQOS 2.4 Plus, iqos 3, iQos 3 Duo, IQOS 3 Multi, iQos Lil Solid ve iQos Lil Solid 2.0 holder ürün çeşitlerini birbirinden özel renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.

IQOS 2.4 Plus holder ve kit renkleri Beyaz Gold Mavi Kırmızı Siyah, iQos 3 Duo holder ve kit renkleri Beyaz Gold Mavi Kırmızı Siyah ile Limited Edition Silver Gümüş, IQOS 3 Multi holder ve kit renkleri Beyaz Gold Mavi Siyah, iQos Lil Solid holder ve kit renkleri Beyaz Mavi Siyah ve iQos Lil Solid 2.0 holder ve kit renkleri Beyaz ile Kozmik Mavi seçenekleri mevcuttur. Renk seçeneklerinde güncel stokları kontrol edebilirsiniz.

IQOS Plus 2.4 Kırmızı Kit
IQOS Plus 2.4 Kırmızı Kit

iqos orjinal cihazları ve iQos Yedek Parçaları (iqos holder, iqos cep şarj cihazı, şarj adaptörü, şarj kablosu, temizleme çubuğu) ile IQOS cihazlarla kullanabileceğiniz farklı aroma seçenekleri bulunan HEETS sigara tütünleri – filtreleri orjinal ürünlerini heetselektroniksigara.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Tercih edilen HEETS tütün çeşitleri; HEETS Amber tütünü, HEETS Ammil Dimension tütünü, HEETS Apricity tütünü, HEETS Bronze tütünü, HEETS Green Zing tütünü, HEETS Gold Selection tütünü, HEETS Dimesion Yugen tütünü, HEETS Noor tütünü, HEETS Purple tütünü, HEETS Sienna tütünü, HEETS Silver tütünü, HEETS Teak Selection tütünü, HEETS Tropical Swift tütünü, HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow tütünüdür.

Tüm Türkiye’ye IQOS çeşitleri aynı gün kurye yada kargo ile adresinize gönderim yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: